Język / Language :
Społeczność:
    

O nas    Aktualności    Wystawy    Edukacja    Wydarzenia    Kontakt
Wystawa pokonkursowa VIII Konkursu Fotograficznego „Wakacje z aparatem” pod patronatem Starosty Tczewskiego Tadeusza Dzwonkowskiego

Data publikacji: 17.07.2015, 09:22

Serdecznie zapraszamy na wystawę pokonkursową VIII Konkursu Fotograficznego „Wakacje z aparatem”. Tematem przewodnim w roku bieżącym są „Kolory lata”. Na wystawie prezentowane są prace przyjęte do Konkursu przez Jury. Ekspozycja jest czynna od 9 do 31 października br.

Oczywiście, również w tym roku głosujemy w rankingu o nagrodę publiczności. W dniach 9-25.10.2015 r., w siedzibie Fabryki Sztuk, jak również za pośrednictwem Internetu – poprzez portal społecznościowy Facebook (www.facebook.com/fabrykasztuk) można oddawać głosy w konkursie o nagrodę publiczności. Głosować można tylko raz. Wśród głosujących zostaną rozlosowane nagrody. Galeria Internetowa będzie dostępna już od 9 października. Zapraszamy na stronę Fabryki Sztuk www.fabrykasztuk.tczew.pl bądź bezpośrednią stronę Konkursu www.focus.tcz.pl/konkurs.

W siedzibie Fabryki Sztuk, przy ul. 30 Stycznia 4 wystawa jest dostępna dla zwiedzających i głosujących od piątku 9 października. Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi 28.10.2015 r. Wyniki zostaną podane do publicznej wiadomości podczas finisażu wystawy w dniu 28.10.2015 r. o godz. 18.00. Wręczone wówczas zostaną nagrody ufundowane przez: Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Kazimierza Smolińskiego, Patrona Konkursu - Starostę Tczewskiego, Urząd Miejski w Tczewie, Fabrykę Sztuk oraz Studio Foto Video Tomasz Telefus z Tczewa.


PARTNERZY KONKURSU

POSEŁ NA SEJM RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
KAZIMIERZ SMOLIŃSKI


STAROSTWO POWIATOWE W TCZEWIE

URZĄD MIEJSKI W TCZEWIE


STUDIO FOTO VIDEO TOMASZ TELEFUS W TCZEWIE

Czytaj więcej
Ciekawe wydarzenia
Planer Kulturalny
Aktualności
Zaplanuj sobie kulturę!
koncert "Ta święta noc"
Aktualności
Pozostając w świątecznym klimacie usłyszeliśmy najpiękniejsze kolędy w wykonaniu Zespołu "Quis u...
Aktualności
Nowy sezon wystawienniczy otwieramy ekspozycją obrazów autorstwa Krzysztofa Kloskowskiego.
Aktualności
Metropolitalna Karta do Kultury - odbierzesz ją w bibliotece, a skorzystasz również u nas.
  
Fabryka Sztuk © 2007 - 2020
Projekt dofinansowany ze środków UE ze Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego 2004-2006