Język / Language :
Społeczność:
    

O nas    Aktualności    Wystawy    Edukacja    Wydarzenia    Kontakt
Kontakt

Data publikacji: 12.04.2011, 13:21

Nasz adres:
Fabryka Sztuk
83-110 Tczew, ul. 30 Stycznia 4
www.fabrykasztuk.tczew.pl
fabryka@fabrykasztuk.tczew.pl

tel. 58 530-44-81 (telefon czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00, z wyjątkiem dni świątecznych)


Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 8.00 – 18.00
sobota – niedziela, dni świąteczne: 10.00 – 16.00
sobota – niedziela, dni świąteczne (maj-sierpień): 10.00 - 18.00


Godziny dostępności wystaw podawane w zakładce: Wystawy bieżące:


Dyrektor
Alicja Gajewska - dyrektor@fabrykasztuk.tczew.pl

Kadry/Sekretariat – tel. 58 530 44 84
Barbara Abdułchalimow - fabryka@fabrykasztuk.tczew.pl

Dział muzealnictwa – tel. 58 530 44 85
Józef Ziółkowski - główny specjalista ds. muzealnictwa - j.ziolkowski@fabrykasztuk.tczew.pl
Emilia Kalinowska - e.kalinowska@fabrykasztuk.tczew.pl
Natalia Kuśmierczuk - n.kusmierczuk@fabrykasztuk.tczew.pl
Dariusz Wałaszewski - d.walaszewski@fabrykasztuk.tczew.pl

Dział wystawienniczo-edukacyjny – tel. 58 530 44 88
Kamila Gillmeister - główny specjalista ds. wystawienniczych i warsztatów artystycznych - wystawy@fabrykasztuk.tczew.pl
Radosław Wiecki - r.wiecki@fabrykasztuk.tczew.pl
Aleksandra Ujazdowska - a.ujazdowska@fabrykasztuk.tczew.pl
Andrzej Wieczorkowski

Przewodnik turystyczny
Zdzisław Bergiel - z.bergiel@fabrykasztuk.tczew.pl

Multimedia – tel. tel. 58 530 44 86
Adam Gołębiewski - admin@fabrykasztuk.tczew.pl

Organizacja imprez, promocja – tel. 58 530 44 86, tel. kom. 607 471 550
promocja@fabrykasztuk.tczew.pl
Małgorzata Kruk - m.kruk@fabrykasztuk.tczew.pl
Beata Górska - b.gorska@fabrykasztuk.tczew.pl

Angelika Jagielska - a.jagielska@fabrykasztuk.tczew.pl

Księgowość – tel. 58 530 44 83
Anna Rogosińska - gł. księgowa - a.rogosinska@fabrykasztuk.tczew.pl
Wioleta Justa-Grzesik – tel. 58 530 44 81 w. 489

Joanna Szupiluk – tel. 58 530 44 81 w. 489

Dział techniczny – tel. 58 530 44 84
Dawid Fandrejewski - kierownik ds. administracyjno-technicznych - kierownik@fabrykasztuk.tczew.pl
Anna Wójcikiewicz
Marzena Jakubczak
Celina Modrzyńska
Dorota Trochowska
Jerzy Cyganowski
Jan Szweda

Czytaj więcej
Ciekawe wydarzenia
Wystawy
Z całą pewnością, łączy ich jedno – pozostawili lub pozostawiają po sobie trwały ślad na ziemi...
Aktualności
Dzięki współpracy z Mazurską Fundacją Sztuki Art Progress w Giżycku będzie można zobaczyć grafiki Sa...
Aktualności
Metropolitalna Karta do Kultury - odbierzesz ją w bibliotece, a skorzystasz również u nas.
Aktualności
Dziękujemy za udział w konkursie na makietę Orszaku Świętego Mikołaja.
  
Fabryka Sztuk © 2007 - 2019
Projekt dofinansowany ze środków UE ze Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego 2004-2006