Język / Language :
Społeczność:
    

O nas    Aktualności    Wystawy    Edukacja    Wydarzenia    Kontakt
Kontakt

Data publikacji: 12.04.2011, 13:21

Nasz adres:
Fabryka Sztuk
83-110 Tczew, ul. 30 Stycznia 4
www.fabrykasztuk.tczew.pl
fabryka@fabrykasztuk.tczew.pl

tel. 58 530-44-81
fax 58 531-16-88

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 8.00 – 18.00
sobota – niedziela, dni świąteczne: 10.00 – 16.00
sobota – niedziela, dni świąteczne (maj-sierpień): 10.00 - 18.00


Wstęp na wystawę "20 lat wolności. Tczew 1920-1939":

w dni powszednie do godziny 17:00
w soboty, niedziele i święta do godziny 15:00
(w okresie maj-sierpień do godziny 17.00 od poniedziałku do niedzieli)

Dyrektor
Alicja Gajewska - dyrektor@fabrykasztuk.tczew.pl

Kadry/Sekretariat – tel. 58 530 44 84
Barbara Abdułchalimow - fabryka@fabrykasztuk.tczew.pl

Dział muzealnictwa – tel. 58 530 44 85
Józef Ziółkowski - główny specjalista ds. muzealnictwa - j.ziolkowski@fabrykasztuk.tczew.pl
Emilia Kalinowska - e.kalinowska@fabrykasztuk.tczew.pl
Natalia Kuśmierczuk - n.kusmierczuk@fabrykasztuk.tczew.pl
Dariusz Wałaszewski - d.walaszewski@fabrykasztuk.tczew.pl

Dział wystawienniczo-edukacyjny – tel. 58 530 44 88
Kamila Gillmeister - główny specjalista ds. wystawienniczych i warsztatów artystycznych - wystawy@fabrykasztuk.tczew.pl
Radosław Wiecki - r.wiecki@fabrykasztuk.tczew.pl
Aleksandra Ujazdowska - a.ujazdowska@fabrykasztuk.tczew.pl
Andrzej Wieczorkowski

Przewodnik turystyczny
Zdzisław Bergiel - z.bergiel@fabrykasztuk.tczew.pl

Multimedia – tel. tel. 58 530 44 86
Adam Gołębiewski - admin@fabrykasztuk.tczew.pl

Organizacja imprez, promocja – tel. 58 530 44 86, tel. kom. 607 471 550
promocja@fabrykasztuk.tczew.pl
Małgorzata Kruk - m.kruk@fabrykasztuk.tczew.pl
Beata Górska - b.gorska@fabrykasztuk.tczew.pl

Angelika Jagielska - a.jagielska@fabrykasztuk.tczew.pl

Księgowość – tel. 58 530 44 83
Anna Rogosińska - gł. księgowa - a.rogosinska@fabrykasztuk.tczew.pl
Wioleta Justa-Grzesik – tel. 58 530 44 81 w. 489

Joanna Szupiluk – tel. 58 530 44 81 w. 489

Dział techniczny – tel. 58 530 44 84
Dawid Fandrejewski - kierownik ds. administracyjno-technicznych - kierownik@fabrykasztuk.tczew.pl
Anna Wójcikiewicz
Marzena Jakubczak
Celina Modrzyńska
Dorota Trochowska
Jerzy Cyganowski
Jan Szweda

Czytaj więcej
Ciekawe wydarzenia
Wystawy
Zapraszamy do kamienicy przy ulicy Podmurnej 12 na kolejną historyczną wystawę przedstawiającą życie...
rodzina koci koci... Kociewiaków
O nas
Naszą maskotką jest koci koci... Kociewiak.
Aktualności
W ramach cyklu "Galeria dla Ciebie" zapraszamy na wystawę fotografii autorstwa Ewy Mechlewic...
Wystawy
Osiągnięcia sportowe tego utalentowanego polskiego lekkoatlety odzwierciedlą zaprezentowane medale, ...
  
Fabryka Sztuk © 2007 - 2019
Projekt dofinansowany ze środków UE ze Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego 2004-2006