Język / Language :
Społeczność:
    

O nas    Aktualności    Wystawy    Edukacja    Wydarzenia    Kontakt
Kontakt

Data publikacji: 12.04.2011, 13:21

Nasz adres:
Fabryka Sztuk
83-110 Tczew, ul. 30 Stycznia 4

tel. 58 530-44-81
fax 58 531-16-88
www.fabrykasztuk.tczew.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 8.00 – 18.00
sobota – niedziela, dni świąteczne: 10.00 – 16.00
sobota – niedziela, dni świąteczne (maj-sierpień): 10.00 - 18.00

Ostatni zwiedzający wpuszczani są 30 min. przed zamknięciem.

Dyrektor
Alicja Gajewska - a.gajewska@fabrykasztuk.tczew.pl

Sekretariat / Kadry – tel. 58 530 44 81
Barbara Abdułchalimow - fabryka@fabrykasztuk.tczew.pl

Dział muzealnictwa – tel. 58 530 44 85
Józef Ziółkowski - główny specjalista ds. muzealnictwa - j.ziolkowski@fabrykasztuk.tczew.pl
Emilia Kalinowska - e.kalinowska@fabrykasztuk.tczew.pl
Mirosław Hejnowski - m.hejnowski@fabrykasztuk.tczew.pl
Dariusz Wałaszewski - d.walaszewski@fabrykasztuk.tczew.pl

Dział wystawienniczo-edukacyjny – tel. 58 530 44 88
Kamila Gillmeister - specjalista ds. wystawienniczych i warsztatów artystycznych - wystawy@fabrykasztuk.tczew.pl
Radosław Wiecki - r.wiecki@fabrykasztuk.tczew.pl
Piotr Witkowski - p.witkowski@fabrykasztuk.tczew.pl
Andrzej Wieczorkowski

Przewodnik turystyczny
Zdzisław Bergiel - z.bergiel@fabrykasztuk.tczew.pl

Multimedia – tel. tel. 58 530 44 86
Marcin Chełstowski - m.chelstowski@fabrykasztuk.tczew.pl

Organizacja imprez, promocja – tel. 58 530 44 86, tel. kom. 607 471 550
promocja@fabrykasztuk.tczew.pl
Małgorzata Kruk - m.kruk@fabrykasztuk.tczew.pl
Angelika Jagielska - a.jagielska@fabrykasztuk.tczew.pl

Księgowość – tel. 58 530 44 83
Anna Rogosińska - główna księgowa - a.rogosinska@fabrykasztuk.tczew.pl
Joanna Szupiluk – tel. 58 530 44 81 w.489

Dział techniczny – tel. 58 530 44 84
Dawid Fandrejewski - kierownik ds. administracyjno-technicznych - d.fandrejewski@fabrykasztuk.tczew.pl
Anna Wójcikiewicz
Marzena Jakubczak
Celina Modrzyńska
Dorota Trochowska
Jerzy Cyganowski
Nikodem Osowiecki
Jan Szweda

Czytaj więcej
Ciekawe wydarzenia
Aktualności
Jego obrazy kolekcjonowali Habsburgowie, a także tak wielcy malarze, jak: Rubens i Rembrandt. Przez...
Wystawy
Osiągnięcia sportowe tego utalentowanego polskiego lekkoatlety odzwierciedlą zaprezentowane medale, ...
Aktualności
Kulturalni maratończycy na start!
Aktualności
Kiedyś wieś sołecka należąca do rodu Czapskich, włączona w granice Tczewa ponad sześćdziesiąt lat te...
  
Fabryka Sztuk © 2007 - 2017
Projekt dofinansowany ze środków UE ze Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego 2004-2006