Język / Language :
Społeczność:
    

O nas    Aktualności    Wystawy    Edukacja    Wydarzenia    Kontakt
Kontakt

Data publikacji: 12.04.2011, 13:21

Nasz adres:
Fabryka Sztuk
83-110 Tczew, ul. 30 Stycznia 4

tel. 58 530-44-81
fax 58 531-16-88
www.fabrykasztuk.tczew.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 8.00 – 18.00
sobota – niedziela, dni świąteczne: 10.00 – 16.00
sobota – niedziela, dni świąteczne (maj-sierpień): 10.00 - 18.00

Ostatni zwiedzający wpuszczani są 30 min. przed zamknięciem.

Wstęp na wystawę "20 lat wolności. Tczew 1920-1939":

w dni powszednie do godziny 17:00
w soboty, niedziele i święta do godziny 15:00
(w okresie maj-sierpień do godziny 17.00 od poniedziałku do niedzieli)

Dyrektor
Alicja Gajewska - a.gajewska@fabrykasztuk.tczew.pl

Sekretariat / Kadry – tel. 58 530 44 81
Barbara Abdułchalimow - fabryka@fabrykasztuk.tczew.pl

Dział muzealnictwa – tel. 58 530 44 85
Józef Ziółkowski - główny specjalista ds. muzealnictwa - j.ziolkowski@fabrykasztuk.tczew.pl
Emilia Kalinowska - e.kalinowska@fabrykasztuk.tczew.pl
Mirosław Hejnowski - m.hejnowski@fabrykasztuk.tczew.pl
Dariusz Wałaszewski - d.walaszewski@fabrykasztuk.tczew.pl

Dział wystawienniczo-edukacyjny – tel. 58 530 44 88
Kamila Gillmeister - główny specjalista ds. wystawienniczych i warsztatów artystycznych - wystawy@fabrykasztuk.tczew.pl
Radosław Wiecki - r.wiecki@fabrykasztuk.tczew.pl
Piotr Witkowski - p.witkowski@fabrykasztuk.tczew.pl
Andrzej Wieczorkowski

Przewodnik turystyczny
Zdzisław Bergiel - z.bergiel@fabrykasztuk.tczew.pl

Multimedia – tel. tel. 58 530 44 86
Marcin Chełstowski - m.chelstowski@fabrykasztuk.tczew.pl

Organizacja imprez, promocja – tel. 58 530 44 86, tel. kom. 607 471 550
promocja@fabrykasztuk.tczew.pl
Małgorzata Kruk - m.kruk@fabrykasztuk.tczew.pl
Angelika Jagielska - a.jagielska@fabrykasztuk.tczew.pl

Księgowość – tel. 58 530 44 83

Joanna Szupiluk – tel. 58 530 44 81 w. 489

Dział techniczny – tel. 58 530 44 84
Dawid Fandrejewski - kierownik ds. administracyjno-technicznych - d.fandrejewski@fabrykasztuk.tczew.pl
Anna Wójcikiewicz
Marzena Jakubczak
Celina Modrzyńska
Dorota Trochowska
Jerzy Cyganowski
Nikodem Osowiecki
Jan Szweda

Czytaj więcej
Ciekawe wydarzenia
Aktualności
Patrząc na obrazy Wilgi odczuwamy ten rodzaj przyjemności, który towarzyszy odkrywaniu miejsc taje...
Wystawy
Zapraszamy na wystawę pod Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy &#...
Aktualności
Lato coraz bliżej. Celebrowanie nowej pory roku rozpocznijmy 21 czerwca o 12.00 na placu Hallera.
Aktualności
Już niedługo nasz dziedziniec zmieni swoje oblicze. Wszystko za sprawą wystawy rzeźby autorstwa Toma...
  
Fabryka Sztuk © 2007 - 2018
Projekt dofinansowany ze środków UE ze Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego 2004-2006