Język / Language :
Społeczność:
    

O nas    Aktualności    Wystawy    Edukacja    Wydarzenia    Kontakt
"Efekt Motyla"

Data publikacji: 26.06.2016, 17:33

Wystawa „Efekt Motyla”

„Efekt Motyla” – to tytuł wystawy zdjęć kobiet, które nie zapominają, że są piękne. Ekspozycję będzie można zwiedzać w naszej siedzibie głównej przy ul. 30 Stycznia 4 do 10 lipca 2016 roku. Wernisaż odbył się 1 lipca o godz. 18.00.

Gościem spotkania będzie Magdalena Witkiewicz, autorka popularnych powieści dla kobiet oraz, jak sama siebie określa, specjalista od happy endów. W jej najnowszej powieści „Cześć, co słychać?” motyle odgrywają szczególną rolę. Oprawę muzyczną zapewni Baba Band, czyli koncentrat babskości do sześcianu w składzie: Krystyna Czocher (skrzypce, śpiew), Katarzyna Hausmann (instrumenty klawiszowe, śpiew) i Agata Demidowicz (gitara elektryczna, basowa, śpiew). W programie spotkania ponadto: prezentacja Ewy Makowskiej „Efekt motyla”, opowieści wizażystki Kasi Dziewulskiej i fotografki Katarzyny Gapskiej pt. „Wszystkie kobiety są piękne, tylko niektóre o tym zapominają”, upominki od zaprzyjaźnionych firm, konkursy z ciekawymi nagrodami (m.in. sesja zdjęciowa z nudoodpornymi, biżuteria od Magoku, masaże, rękodzieło i wiele innych).

Inicjatorem niecodziennego spotkania jest społeczność Nudoodporne.pl założona przez trenerkę rozwoju osobistego Ewę Makowską, fotografkę Katarzynę Gapską i wizażystkę Kasię Dziewulską, które starają się pokazywać kobietom, że piękno tkwi w różnorodności i nie zależy od wieku, wykształcenia i rozmiaru ubrania. Jak same twierdzą, piękno zaczyna się od myślenia o sobie i maluje na twarzy coś, co sprawia, że od kobiety nie można oderwać wzroku. Piękno to wyraz dobrych myśli, zgody na siebie i ciekawość świata. Piękno to dążenie do własnego rozwoju i świadomość, że jest to proces nieustający.

Od ponad 18 miesięcy Nudoodporne organizują warsztaty pod hasłem: metamorfoza ciała-metamorfoza myśli. Już ponad 150 kobiet wzięło w nich udział i zaraziło się pozytywną energią organizatorek. Uczestniczki warsztatów pięknieją i zmieniają siebie i swoje najbliższe otoczenie na lepsze.

Wstęp wolny!
Zapraszamy.
Czytaj więcej
Ciekawe wydarzenia
Wystawy
Osiągnięcia sportowe tego utalentowanego polskiego lekkoatlety odzwierciedlą zaprezentowane medale, ...
Aktualności
Ta wystawa to fascynująca podróż śladem historii handlu i „pieniądza”.
Wystawy
Z całą pewnością, łączy ich jedno – pozostawili lub pozostawiają po sobie trwały ślad na ziemi...
Aktualności
Milo nam ponownie gościć malarza Pawła Wyborskiego.
  
Fabryka Sztuk © 2007 - 2020
Projekt dofinansowany ze środków UE ze Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego 2004-2006