Język / Language :
Społeczność:
    

O nas    Aktualności    Wystawy    Edukacja    Wydarzenia    Kontakt
Wystawa malarstwa i grafiki.

Data publikacji: 10.01.2013, 12:34

W piątek, 25 stycznia o godz. 18.00 serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy malarstwa i grafiki Magdaleny Haras, Adama Harasa i Józefa Olszynki. Wernisaż odbędzie się w siedzibie Fabryki Sztuk przy ul. 30 Stycznia 4.

Magdalena Haras – Ukończyła Akademię Sztuk Wizualnych w Poznaniu - Studium Konserwacji Zabytków, gdzie uzyskała dyplom w 1995 r. oraz studia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu na Wydziale Sztuk Pięknych - dyplom w pracowni prof. Jana Pręgowskiego w r. 1997. Tworzy w technice olejnej i pasteli suchej. Uczestniczka wystaw w kraju i poza granicami.

Adam Jakub Haras – ur. 22.05.1966 r. w Starogardzie Gdańskim. Absolwent Wydziału Sztuk Pięknych – Instytut Artystyczno-Pedagogiczny – Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Dyplom uzyskał w 1994 r. Od 1992 r. związany jest z Galerią "A" w Starogardzkim Centrum Kultury. Od 2003 r. pełni funkcję jej kustosza. Jego prace eksponowane były na wystawach zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

Józef Olszynka – ur. 2 marca 1957 r. w Starogardzie Gdańskim. Jest absolwentem Studium Pedagogicznego. Pracuje w Starogardzkim Centrum Kultury. Zajmuje się działalnością pedagogiczną prowadząc pracownię plastyczną oraz warsztaty z rysunku i malarstwa. Ulubionym tematem jego prac jest pejzaż miasta i okolicznych wsi. Malarz akwarelista, tworzy też w technice batiku. Swoje prace prezentował na licznych wystawach w kraju i zagranicą.

Wystawa będzie czynna do 14 lutego br.

Wstęp wolny!
Serdecznie zapraszamy
Czytaj więcej
Ciekawe wydarzenia
Wystawy
Osiągnięcia sportowe tego utalentowanego polskiego lekkoatlety odzwierciedlą zaprezentowane medale, ...
Wrześniowe Targowisko 2018
Aktualności
Przyjmujemy zgłoszenia na Wrześniowe Targowisko.
Aktualności
Zapraszamy w podróż po świecie miar.
rodzina koci koci... Kociewiaków
O nas
Naszą maskotką jest koci koci... Kociewiak.
  
Fabryka Sztuk © 2007 - 2019
Projekt dofinansowany ze środków UE ze Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego 2004-2006